Zakład Drogowo Budowlany
Mirosław Bogucki
PL DE EN

Usługi koparką w Poznaniu - roboty ziemne i drogowe

Firma MIR-BRUK z Poznania proponuje wykonywanie robót ziemnych oraz drogowych przy użyciu wysokiej klasy koparki kołowej. W zakres usług wchodzi szeroka oferta prac mających na celu przygotowanie terenu pod różnego rodzaju inwestycje, zarówno prywatne, jak i biznesowe. Na zlecenie klientów wykonujemy takie zadania, jak:

  • roboty i prace ziemne (niwelacja, podnoszenie terenu, wymiana gruntu itd.),
  • wykopy (wąsko- i szerokoprzestrzenne, pod instalacje wodociągowe, gazowe itd.),
  • załadunki i rozładunki (ziemi, kamieni, żwiru, gruzu, odpadów budowlanych itd.),
  • inne czynności wymagające użycia ciężkiego sprzętu.

Oferujemy również prace w okresie zimowym: odśnieżanie dróg, placów, parkingów, jak również usuwanie śniegu z dachów.

Zlecenia wykonujemy z dbałością o zachowanie terminów przy najwyższej możliwej staranności realizacji i zachowaniu wymogów bezpieczeństwa, zarówno naszych pracowników, jak i inwestorów oraz późniejszych wykonawców.

załoga obsługująca koparkę

Wynajem koparki

Oferujemy Państwu wynajęcie specjalistycznej koparki kołowej wraz z operatorem. Realizujemy zlecenia od klientów indywidualnych, np. w zakresie prac przygotowawczych pod budowę domu (niwelowanie terenu, wykopy pod fundamenty, wykopy pod instalacje wodno-kanalizacyjne i inne). Zajmujemy się również pracami na zlecenie firm melioracyjnych, budowlanych, drogowych. Nasz sprzęt doskonale radzi sobie nawet w trudnym terenie, wymagającym specjalistycznych kwalifikacji od operatorów koparek. Wszyscy nasi pracownicy posiadają wymagane uprawnienia oraz przechodzą systematyczne szkolenia mające na celu udoskonalenie umiejętności, w zakresie realizacji robót ziemnych.

Atrakcyjny cennik realizacji robót ziemnych

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług realizowanych koparką kołową. W celu indywidualnej wyceny polecamy skontaktować się z naszym biurem. Do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie, szczegółowo omawiając planowane działanie z klientem i dostosowując posiadany sprzęt do wymagań terenowych i inwestycyjnych.